talebzadeh
10 آذر 1401 - 03:12

جام جهانی قطر| اسکالونی: فرصت کمی که برای استراحت داریم، دیوانه کننده است

سرمربی تیم ملی آرژانتین از صعود مردانش به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی قطر راضی و از فرصت کمی برای کسب آمادگی حضور در این مرحله دارند شاکی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لیونل اسکالونی سرمربی تیم ملی آرژانتین پس از پیروزی 2 بر صفر مردانش برابر لهستان و صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی 2022 به عنوان تیم اول گروه C از فرصت کم مردانش برای استراحت جهت رویارویی با استرالیا (ساعت 22:30 روز شنبه 12 آذر) گلایه کرد و گفت: من اول از همه باید این موضوع را شفاف کنم که به نظر من اینکه ما با وجود اول شدن در گروه‌مان باید در فاصله کمتر از سه روز دیگر دوباره به میدان برویم، جنون‌آمیز است. ما فقط فردا و پس فردا را برای استراحت داریم و الان هم که ساعت 2 نیمه شب است و هنوز در استادیوم هستیم در حالی که حریف‌مان استرالیا دارد استراحت می‌کند. با این حال از بابت صعود خوشحالیم. ما به عنوان تیم سوم جدول پا به میدان گذاشتیم و حالا به عنوان تیم اول صعود کرده‌ایم.

اسکالونی افزود: بازی مقابل لهستان آسان نبود. حریف تیمی بود که در دو بازی قبلی‌اش با شایستگی نتایجی قابل قبول کسب کرد. برنامه ما برای این بازی درست و مناسب بود. چیزی که من از بازیکنان خواستم این بود که به خوبی در زمین بازی یکدیگر را پیدا کنند. آنها هم دست از تلاش نکشیدند و در نهایت زحمات‌شان نتیجه داد.

سرمربی آرژانتین در پایان درباره معرفی شدن تیمش به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی تأکید کرد: ما اگرچه یکی از تیم‌هایی هستیم که شکست دادنش سخت است اما مدعی قهرمانی نیستیم و می‌خواهیم مانند همه تیم‌ها بجنگیم. اینکه فکر کنید به خاطر بازی امروزمان ما قهرمان خواهیم شد، تفکری کاملاً اشتباه است. نباید فراموش کنید که در بازی مقابل عربستان سعودی هم با وجود بازی خوبی که ارائه کردیم باختیم و من هنوز از بابت آن باخت ناراحتم چون همه چیز در عرض تنها چند دقیقه تغییر کرد ضمن اینکه گل سالم لائوتارو مارتینس را هم در آن بازی مردود دانستند. حریف بعدی؟ بازی استرالیا مقابل دانمارک را دیدیم اما بگذارید بازی به بازی پیش برویم. باید برویم و بازی آنها را آنالیز کنیم تا ببینیم چگونه می‌توانیم به آنها ضربه بزنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 890907