talebzadeh
01 مهر 1401 - 17:08

۱۰ هزار کلاس درس برای حضور دانش‌آموزان استان بوشهر آماده شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از آماده شدن ۱۰ هزار و ۸۰۰ کلاس درس در استان خبر داد و گفت: در این راستا همزمان با دوم مهرماه ۲۵۰ هزار دانش‌آموز استان وارد کلاس‌های درس می‌شوند.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، علی موحدی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با بیان اینکه 2 مهر زنگ سال تحصیلی جدید و ایثار و مقاومت در مدارس استان نواخته می‌شود اظهار داشت: در آغاز سال تحصیلی جدید امکانات لازم برای استقبال از 250 هزار دانش‌آموز استان بوشهر فراهم شده است.

خبرگزاری تسنیمبوشهروی از آماده شدن 10 هزار و 800 کلاس درس در شهرها و روستاهای استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: تاکنون 98 درصد این دانش‌آموزان ثبت‌نام کرده‌اند و 97 درصد آنان کلاس‌بندی شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از توزیع کتب درسی دانش‌آموزان خبر داد و تصریح کرد: کتاب‌های دانش‌آموزان استان بوشهر در اختیار مناطق و ادارات 18 گانه آموزش و پرورش استان قرار گرفته و این استان در این حوزه رتبه برتر در بین استان‌ها کسب کرده است.

موحدی با اشاره به نواختن زنگ شکوفه‌ها گفت: همزمان با نواخته شدن زنگ شکوفه‌ها 26 هزار و 500 دانش‌آموز کلاس اول ابتدایی استان بوشهر برای فراگیری علم و دانش راهی کلاس‌های درس شدند.

وی با اشاره به تأمین تجهیزات مدارس و کلاس‌های درس خاطر نشان کرد: تجهیزات کلاس‌های درس و مدارس استان بوشهر در قالب 18 کاروان به شهرستان‌ها و مناطق آموزش و پرورش استان بوشهر ارسال و تحویل شد.

زنگ شکوفه‌ها در بیش از هزار مدرسه استان بوشهر نواخته شد

زنگ شکوفه‌ها در بیش از هزار مدرسه استان بوشهر نواخته شدتجهیزات مدارس استان بوشهر با بیش 15 هزار قلم کالا ارسال شد + تصویر

تجهیزات مدارس استان بوشهر با بیش 15 هزار قلم کالا ارسال شد + تصویرامام جمعه بوشهر: کلاس‌های فرسوده نوسازی شود

امام جمعه بوشهر: کلاس‌های فرسوده نوسازی شودمدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه از مهر ماه سال قبل تا مهر امسال به ارزش 70 میلیارد تومان تجهیزات مدارس خریداری و تحویل شده است گفت: در این راستا تجهیزات زیرساختی، ایزوگام کلاس‌ها و آسفالت مدارس تأمین و تکمیل شده است.

موحدی از اجرا طرح شهید سلیمانی با مشارکت یک‌هزار دانش‌آموز پسر و دختران زهرایی تخت عنوان رهروان زینبی با حضور 800 دانش‌آموز دختر خبر داد و بیان کرد: این طرح‌ها در راستای دانش‌آموزان تراز انقلاب اسلامی در مدارس اجرا می‌شود.

انتهای پیام/190

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 753055