talebzadeh
19 آذر 1401 - 23:00

جام جهانی قطر|‌ سانتوس: بدشانس بودیم/ در مورد آینده با رئیس فدراسیون صحبت می‌کنم

سرمربی تیم ملی پرتغال شکست مقابل مراکش در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را حاصل بدشانسی بازیکنانش در امر گلزنی دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرناندو سانتوس در پی شکست یک بر صفر امشب (شنبه) شاگردانش مقابل مراکش و ناکامی در رسیدن به مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2022 قطر، پس از این بازی در خصوص آینده حرفه ای‌اش گفت: فردا به لیسبون برمی‌گردیم و مثل همیشه با رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص آینده صحبت خواهیم کرد.

وی همچنین در خصوص عملکرد تیمش اظهار داشت: ما در بازی‌مان مشکلاتی داشتیم و مراکش هم شایسته صعود بود. در نیمه اول کمبود خلاقیت داشتیم و به حریف اجازه دادیم از فضاهای پشت دفاع استفاده کند. سعی کردیم موقعیت‌های تک به تک خلق کنیم و در مواردی هم خوب عمل کردیم اما سرعت لازم را نداشتیم. بعد گل را دریافت کردیم. در ادامه بازیکنان ما سعی کرند به بازی بازگردند. در 10 دقیقه آخر کمی مضطرب شدیم و می‌توانستیم طور دیگری عمل کنیم اما در نهایت نشد.

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال در پایان خاطرنشان کرد: تا این مرحله از جام موفق بودیم اما هدف مان این بود که به فینال برسیم و قهرمان شویم. تیم کیفیت بالایی از خود نشان داد اما در این بازی شانس یار ما نبود. شوت ژوائو فلیکس به تیر دروازه برخورد کرد، سپس برونو به تیر زد و روی یک ضربه کرنر، این بار پپه موفق به گلزنی نشد. ما در  این دیدار بدشانس هم بودیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 903940