talebzadeh
01 مهر 1401 - 09:47

اغتشاش و ناآرامی توطئه اصلی دشمنان در ایران

فرماندار ملایر گفت: طرح کشتن مردم بی گناه و تخریب اموال عمومی توطئه اصلی دشمن در ایجاد ناآرامی و اغتشاش است.

سلمان اسماعیلی افزود: کشتن مردم و تخریب اموال عمومی با هدف بهره برداری های شوم سیاسی، توطئه و دسیسه اصلی دشمنان انقلاب برای ایجاد ناآرامی و اغتشاش در نقاط مختلف کشور است.

او می گوید: اطلاعات دقیق و بررسی های مستند نهادهای مسوول به خوبی این توطئه دشمن را آشکار کرده است که به لطف خداوند متعال و هوشیاری مردم و توان و درایت نیروهای مقتدر انتظامی و امنیتی این دسیسه نیز ناکام خواهد ماند.

او  می گوید: تلاش دشمنان و اغتشاشگران برای تخریب اموال عمومی و خسارت زدن به مردم برای ایجاد نارضایتی و اختلاف و نفاق، به همراه دارد و برهمین اساس جمعی از عناصر خودفروخته و وابسته به گروه‌های معاند و منافق قصد ایجاد ناآرامی و اغتشاش در کشور با سوء استفاده از احساسات پاک و برخی مطالبات مردم را دارند.

فرماندار ویژه ملایر تاکید کرد: در همین ارتباط تعدادی از این عناصر خودفروخته و اغتشاشگر پنج شنبه شب قصد داشتند شهر ملایر را ناامن کرده و از این طریق به صورت مردم چنگ بزنند.

اسماعیلی گفت: اما هوشمندی مردم فهیم و ولایی ملایر در کنار حضور فداکارانه و موثر نیروهای مقتدر انتظامی و امنیتی موجب کنترل سریع شرایط و حفظ آرامش با خنثی کردن توطئه و نقشه شوم دشمنان شد.

فرماندار ویژه ملایر گفت: در همین ارتباط با اقدام به موقع و قاطع نیروهای انتظامی ۶۹ نفر از سران و سرکردگان ایجاد اغتشاش در این شهرستان دستگیر و از آنها تعدادی انواع سلاح گرم و سرد و مقادیری فشنگ جنگی و مواد انفجاری نیز کشف و ضبط شده است.

اسماعیلی افزود: در بررسی های اولیه، سابقه و ارتباط تشکیلاتی برخی از دستگیرشدگان با سازمان تروریستی منافقین و گروه‌های ضدانقلاب خارجی را محرز و مشخص شده است.

او از عموم مردم فهیم و بابصیرت شهرستان ملایر خواست همچون همیشه با درایت و هوشمندی، توطئه های دشمنان را نقش برآب کرده و مراقب باشند تا افراد نوجوان و کم تجربه فریب دسیسه های دشمنان و بدخواهان کشور را نخورند.

باشگاه خبرنگاران جوانهمدانهمدان

شناسه خبر: 752382