talebzadeh
21 بهمن 1401 - 22:50

دعوت مسئولان قزوین برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

قزوین- مسئولین و ائمه جمعه استان قزوین با تقدیر از حضور همیشگی مردم استان قزوین در پیام‌هایی آحاد مردم را برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، با نزدیک شدن به یوم الله ۲۲ بهمن استان قزوین حال و هوایی متفاوت به خود گرفته و همه اقشار خود را برای انجام راهپیمایی با شکوه و حماسه آفرینی جدید آماده می‌کنند.

دیروز و امروز نیز مسئولین استان قزوین و تشکل‌های فرهنگی در پیام‌های جداگانه ای از مردم استان قزوین برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

دعوت امام جمعه و استاندار قزوین برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین و محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین با صدور پیام مشترک، مردم انقلابی استان قزوین را به حضور پرشور در یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کردند.

در بخشی از این بیانیه مشترک آمده است: امروز مستضعفان جهان به انقلاب اسلامی امید بسته‌اند چرا که انقلاب اسلامی مظهر پیروزی مستضعفان بر مستکبران و تحقق بخش وعده تخلف ناپذیر خداوند است که فرمود: «وَلَقَدْ کَتَبْنَا فِی الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّکْرِ أَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُهَا عِبَادِیَ الصَّالِحُون»، و به راستی زمین را بندگان شایسته به ارث خواهند برد.

آخرین تلاش‌های بی‌وقفه دشمن برای تزلزل نظام مقدس جمهوری اسلامی که به ویژه در ماه‌های گذشته به خوبی مشهود بود، با حضور حماسی مردم در صحنه و حمایت از انقلاب اسلامی خنثی شد.

ان‌شاءالله امسال نیز همه با هم با وحدت و همدلی در حمایت هر چه بیشتر از ارزش‌های انقلاب اسلامی به میدان می‌آییم و دِین خود را نسبت به بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن ادا خواهیم کرد.

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین از مردم قزوین

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین نیز در فراخوانی از مردم قزوین برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

در بخشی از این فراخوان آمده است: مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال از اهمیت مضاعف و بالایی برخوردار است زیرا این راهپیمایی میزان الحراره حضور مردم در اوج قله شرایط اخیر کشور است که دشمنان با همه توش و توان و با استفاده از همه ابزار، عناصر خود را به صحنه آورده و انشالله حضور گسترده و آگاهانه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن باطل السحر همه کیدهای دشمنان خواهد بود.

ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تقارن خوش یُمن آن با ایام نورانی و جشن و سُرور ماه رجب المرجب و تهنیت یوم الله ۲۲ بهمن و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و امام عزیز، از همۀ فرزندان دیار شهیدان رجایی و بابایی دعوت می‌کند بار دیگر با حضور حماسی، انقلابی، پرشور و با انگیزه مضاعف در آوردگاه یوم الله ۲۲ بهمن با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و شهدا تجدید میثاق نموده و با لبیک به دعوت مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» ۲۲ بهمن تماشایی دیگری خلق نمایند.

هرکس در راه آرمان‌های الهی استقامت ورزید، قطعاً طعم شیرین پیروزی را خواهد چشید

سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین نیز به مناسبت ۲۲ بهمن ماه، سالروز طلیعه فجر انقلاب و سرآغاز سومین سال از گام دوم انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: استکبار و تروریسم جهانی، در اقدام‌های مذبوحانه و تروریستی مانند ابزار رنگ‌باخته تحریم و گروگان گرفتن معیشت مردم، ترور شهید والامقام حاج قاسم سلیمانی که نشان از ذلت، خاری و زبونی آمریکای جنایتکار دارد، اغفال ناآگاهان داخلی و ایجاد ناآرامی و اغتشاش در کشور، تلاش خویش را با صرف هزینه‌های کلان برای شکستن مقاومت مردم و انحراف مسیر روشن انقلاب و آرمان‌های والای بنیانگذار کبیرِ آن با قصد شوم براندازی نظام به کار می‌برد.

سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین ضمن قدردانی از ایستادگی و مقاومت چهل‌وسه ساله ملت فهیم و نجیب ایران، پای آرمان‌های انقلاب اسلامی، از ملت بصیر و آگاه استان قزوین دعوت می‌کند با حضور پرشور و دشمن‌شکن خود در راهپیمایی خودرویی و رژه موتوری یوم‌الله ۲۲ بهمن، ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب اسلامی میثاقی دوباره ببندند تا تاریخ‌نگاران بنویسند که هرکس در راه آرمان‌های الهی استقامت ورزید، قطعاً مزه شیرین پیروزی را خواهد چشید.

دعوت شهردار قزوین از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مهدی صباغی شهردار قزوین نیز مهدی صباغی شهردار قزوین، از شهروندان برای حضور در جشن ملی و راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن دعوت کرد.

صباغ در پیام خود به مردم قزوین گفت: ۲۲ بهمن سالروز پیروزی حماسه عظیمی است که ملت متدین، با بصیرت و آزاد اندیش ایران آن را با آگاهی و وحدت کلمه تحت رهبریِ رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و با شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی خلق نمود.

وی تاکید کرد: چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به رهبر معظم انقلاب، آحاد ملت شریف ایران، خانواده‌ی معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و به عموم مردم شریف و شهروندان عزیز قزوین تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت، اقتدار و سربلندی ملت و کشور ایران عزیز را از خداوند متعال خواستارم و از عموم مردم شریف، هوشیار و همیشه در صحنه قزوین دعوت می‌نمایم تا با حضور در جشن ملی و راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن ناامید کردن دشمنان، جلوه‌ای از وحدت ملی را برای جهانیان و دشمنان قسم خورده ملت ایران به نمایش بگذارند و به دشمنان قسم خورده ملت ایران نشان دهند تا پای جان به آرمان‌های انقلاب اسلامی پایبند بوده و هستند.

۲۲ بهمن نمایش اقتدار ملت ایران است

محمد بابایی رئیس شورای اسلامی استان قزوین نیز در پیامی با بیان اینکه ۲۲ بهمن نمایش اقتدار ملت ایران است گفت: بدون شک ملت ایران با درک حساسیت‌های کشور، حضوری مقتدر در راهپیمایی خواهند داشت.

وی تاکید کرد: فردا شنبه روز حماسه آفرینی ملت ایران در برابر نظام استکباری دنیا است و دنیا بار دیگر شرمنده ملت ایران خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی استان قزوین عنوان کرد: فردا روز مهمی برای ملت ایران است و بار دیگر با آرمانهای انقلاب بیعت خواهیم کرد.

ملت قزوین بزرگی خود را به رخ دشمنان می کشند

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین نیز در پیامی به مردم قزوین گفت: ما آماده فداکاری می‌باشیم و این آمادگی‌ها را در هر سطحی که نیاز است حتی به قیمت فدا کردن جانمان، برای عظمت اسلام عزیز و تداوم راه شهیدان والامقام و عزت مردم سرافرازمان، تحت فرمان فرماندهی معظم کل قوا مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (دامت برکاته) تا دولت امام آخرالزمانی عشق دریغ نخواهیم کرد.

۲۲ بهمن ماه سال ۱۴۰۱ را فرصتی تاریخی برای پاسخ قاطع مجدد به دشمنان و خلق حماسه‌ای تماشایی و ماندگار دیگر در عرصه نمایش پای بندی قزوین عزیز در کنار ایران بزرگ به آرمان‌های بلند انقلاب و تداوم راه امام و شهیدان برای دفاع شجاعانه و غیر محافظه کارانه از انقلاب و پاسخ به نیازهای نظام و ملت عظیم‌الشأن استان قزوین با بصیرت و هوشمندی و الهام از تعالیم و رهنمودهایی حکیمانه رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) راهبرد وحدت را ضامن شکست راهبرد دشمن برای ایجاد اختلاف و تفرقه و ترویج دروغ و شایعه دانسته و با پیگیری آگاهانه این راهبرد، نقشه دشمنان در عرصه جنگ شناختی و ترکیبی و نبرد تمام عیار در فضای مجازی که در پی القای ناامیدی و بن بست و آسیب زدن به اعتماد ملی و سرمایه اجتماعی نظام است را خنثی و در جشن ۴۵ سالگی انقلاب با صدای رسا به آنان یادآور خواهد شد که در قبال ایران و ایرانی همچنان دچار خطای محاسباتی هستند.

ملت بزرگ قزوین بزرگیتان را در رود جاری زلال و شفاف ۲۲ بهمن مثل ۴۴ سال گذشته به رخ دشمنانتان بکشید. ملت بزرگ با رهبری بزرگ و مکتب بزرگ حقی بزرگی دارد آن را در صف طویل بهمنتان تماشای کنید.

بار دیگر صحنه مقابله با اعداء پیش آمده است

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری نیز در پیامی از مردم قزوین برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

آیت الله اسلامی گفت: هموطنان عزیز، هم استانیان گرامی، ولایت مداران قزوین، آبیک، بویین زهرا و تاکستان، مردم غیور و انقلابی و ارکان حلقات صالحین استان قزوین، که بیش از ۴۰ سال در مقابل دشمن، صلابت و مقاومت نشان داده و غارتگران و مستکبران را از کرده خویش پشیمان نموده‌اید، بار دیگر صحنه مقابله با اعداء پیش آمده و توطئه گران می‌خواهند که شنبه راهپیمایی ۲۲ بهمن شکوه،، اقتدر و عزت را به خیال موهوم و باطل خود از ملت رشید ایران مشاهده نکنند و به حول قوه‌ی الهی، بار دیگر دشمنان لجوج و عنود، سرکوب و پشیمان خواهند شد.

گفتنی است از ساعت ۹:۳۰ فردا شنبه در سراسر استان قزوین راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور مردم برگزار خواهد شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1032400