talebzadeh
05 خرداد 1402 - 11:51

مدیر رسانه‌ای تیم ملی: ۶۰۰ سکه درست نیست، تاج و هیات رئیسه نگرفتند

مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال به پاداش سکه به بازیکنان تیم ملی واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محسن معتمدکیا درمورد مطرح شدن بحث پرداخت ۶۰۰ سکه به بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اظهار داشت: افتخار داشتم ۲ دوره در جام جهانی به عنوان مدیر رسانه‌ای در خدمت تیم ملی باشم. معمولا رسم بر این است نه تنها در تیم ملی ایران بلکه در تمام دنیا، تیم‌هه قبل از حضور در جام جهانی خدمت رئیس جمهور می‌رسند. ما هم فرصت داشتیم قبل از اعزام تیم به قطر خدمت رئیسی برسیم. قبل از آن هم مراسمی در هتل المپیک برگزار شد و اعضای تیم ملی از حضور مادر ۳ شهید، مستفیض شدند.

وی اضافه کرد: پس از حضور خدمت رئیس جمهور، پاداشی به مناسبت حضور تیم ملی در جام جهانی پرداخت شد. تیم ملی از نهاد ریاست جمهوری به قطر رفت. در همان اتوبوس سکه‌ها بین اعضای تیم تقسیم شد. 

مدیر رسانه‌ای تیم ملی درخصوص اینکه این سکه‌ها بین چه نفراتی و با چه متر و معیاری تقسیم شده است، گفت: تاکید می‌کنم تعداد سکه‌ها ۶۰۰ نبود و رئیس فدراسیون و اعضای هیات رئیسه نیز آن را دریافت نکردند بلکه بین اعضای تیم ملی به این شکل تقسیم شد که بازیکنان ۱۰، تعدادی از اعضای کادرفنی ۱۰ و تعداد دیگری از اعضای تیم ۵ سکه دریافت کردند. 

معتمدکیا افزود: بحث این سکه‌ها پس از بازگشت تیم ملی از جام جهانی هم مطرح شد و اکنون نمی‌دانم به چه دلیل بار دیگر مطرح شده است. تیم از نهاد ریاست جمهوری به فرودگاه و سپس قطر رفت و در همان اتوبوس سکه‌ها به اعضای تیم تحویل داده شد.

وی درمورد زمان آغاز اردوی تیم ملی، گفت: روز گذشته جلسه‌ خیلی خوبی بین ریاست فدراسیون و سرمربی تیم ملی انجام شد. ۱۴ خرداد مینی کمپی در تهران خواهیم داشت و ۲۱ خرداد جهت حضور در کافا به قرقیزستان اعزام خواهیم شد. مرحله گروهی این مسابقات در بیشکک و مرحله نیمه نهایی و نهایی در ازبکستان انجام خواهد شد‌. طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته در هر ۲ سفر تیم ملی از هواپیمای داخلی و اختصاصی استفاده می‌‌کند. باید از هواپیمایی وارش تشکر کنم‌. پس از برگزاری این بازی‌ها به تهران بازمی‌گردیم.

مدیر رسانه‌ای تیم ملی درمورد آخرین وضعیت حضور دستیار ایتالیایی در کادرفنی، پاسخ داد: نبی و قلعه‌نویی در حال نهایی کردن کار هستند. با او مذاکراتی صورت گرفته و این هفته به صورت قطعی وضعیت حضور این مربی در ایران مشخص می‌شود.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1239047